Aparat fotograficzny Panasonic DC-S5 kit 20-60
Wideo 17Zdjęcia 8 |
Flagowy bezlusterkowiec w portfolio Panasonic, uzbrojony w pełnoklatkowy przetwornik obrazu 24 Mpx. Czujnik zamocowany jest na ruchomej platformie stabilizującej, która kompensuje przemieszczenie „szkieletu” kamery w 5 osiach. Jego skuteczność oceniana jest przez możliwość uzyskania do 5 stopni czasu otwarcia migawki lub ekspozycji przy niestabilizowanej optyce i do 6,5 stopni w trybie Dual IS.Czujnik Panasonic DC-S5 pracuje w natywnym zakresie ISO od 100 do 51200 jednostek.
Bezlusterkowiec robi zdjęcia z prędkością 7 kl./s, nagrywa 10-bitowe 4:2:2 wideo w rozdzielczości 4K przy 60 kl./s z 1,5x crop i profilami V-Log/V-Gammut (lub z pełnej szerokości matrycy, ale już z szybkością klatek 24/30 kl./s). Filmowcy docenią wbudowane gniazda mikrofonowe i słuchawkowe. Do przechowywania materiału służą dwa gniazda na karty SD typu UHS-II. Model wyposażono w wizjer OLED, 3-calowy ekran dotykowy o stopniach swobody we wszystkich osiach, bezprzewodowe adaptery Wi-Fi, Bluetooth i NFC. Na jednym ładowaniu akumulatora DMW-BLK22 kamera jest w stanie wykonać około 440 klatek. Jako obiektyw kitowy do aparatu często oferowany jest uniwersalny zoom z zestawem ogniskowych 20-60 mm i „pływającą” przysłoną f/3,5-5,6.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic DC-S5 kit 20-60
Wszystkie ceny 25 →PANASONIC LUMIX S5 24-105mm f/4 DC-S5EME-K | 11 317 zł |
Panasonic Lumix DC-S5M2K - digital camera 20-60mm F3.5-5.6 lens | 10 972 zł |
Aparat PANASONIC Lumix S5M2X Czarny + Obiektyw 20-60mm | 11 535 zł |
Bezlusterkowiec Panasonic LUMIX S DC-S5M2 + LUMIX S 20–60 mm, F3,5–5,6 AF- | 11 535 zł |
Panasonic DC-S5M2K: Lumix pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy DC-S5M2 + obi | 10 099 zł |
Modyfikacje Panasonic DC-S5
Ceny na Panasonic DC-S5 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-S5 kit 20-60 | od 5 585 zł | 26 oferty | ||
Panasonic DC-S5 body | od 5 999 zł | 3 oferty |