Aparat fotograficzny Panasonic DC-G9 kit 12-60
Wideo 29Zdjęcia 41 |
Panasonic DC-G9 kit 12-60
12-60 mmbody
G (micro 4/3)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:4/3" (17.3х13 mm), 20 MPix
Ogniskowa:12 - 60 mm
Przysłona obiektywu:f/3.5 - f/5.6
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:5184x3888 px
Zakres ISO:100-25600
Zdjęcia seryjne:9 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Pięcioosiowa stabilizacja z kompensacją drgań do 6,5 stopnia. Pojemny bufor pamięci dla formatu RAW (do 50 klatek na serię). Funkcja klejenia klatek z przesunięciem matrycy (do 80 Mpix). Szybki autofokus (0,04 s na ostrość).
Wizjer wyświetla informacje z szybkością klatek do 120 kl./s i umożliwia przełączenie kadrowania na: x0,7, x0,77 i x0,83.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie kamer PanasonicW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Panasonic.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DC-G9 kit 12-60
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic DC-G9 kit 12-60
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic DC-G9M2M Lumix bezlusterkowy aparat cyfrowy obiektyw H-FS12060 1 | 8 382 zł |
Panasonic Lumix G DC-G9M2L - digital camera - Leica 12-60mm lens | 10 997 zł |
Panasonic DC-G9L Lumix bezlusterkowy aparat cyfrowy + obiektyw H-ES12060 1 | 8 599 zł |
Aparat PANASONIC Lumix G9 Mark II Body Czarny + Obiektyw Leica 12–60 mm F/ | 11 500 zł |
Aparat PANASONIC Lumix G9 Mark II Body Czarny + Obiektyw 12–60 mm F/3.5–5. | 9 699 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Panasonic DC-G9
Ceny na Panasonic DC-G9 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-G9 kit 12-60 | od 5 580 zł | 16 oferty | ||
Panasonic DC-G9 body | od 4 520 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →