Smartfon OnePlus 9 256 GB / 8 GB
Wideo 33Zdjęcia 15 |
OnePlus 9 256 GB / 8 GB
128 GB / 8 GB256 GB / 8 GB
2021 rok9. generacjadobry dźwięk120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodowestereoUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6
Wyświetlacz:6.55 ", 2400x1080 (20:9), 402 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 888 5G
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 50 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4500 mAh
Waga:192 g
Bezramkowy wyświetlacz Fluid AMOLED. Skaner linii papilarnych wbudowany w wyświetlacz. Gorilla Glass 6. Wyświetlacz 120 Hz. Procesor Snapdragon 888 8 GB RAM. Szybka pamięć wewnętrzna. Obsługa ściemniania HDR10 + i DC. Szybkie ładowanie.
Brak gniazda słuchawkowego.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria OnePlus 9. generacjaPorównaj w tabeli →
od 1 719 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 525 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 197 g
od 2 999 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 192 g
od 2 800 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 525 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 197 g
od 2 899 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 192 g
Wideo recenzje
Realme 9 Pro+ vs OnePlus Nord 2 - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 109 [+KONKURS - zakończony]
28 lutego 202280 312 przegląd
OnePlus 9 PRO, robi najlepsze zdjęcia?
14 września 202113 196 przegląd
OnePlus 9 czy 9 Pro? Którego wybrać?
23 marca 2021324 946 przegląd
OnePlus 9 czy One Plus 9 Pro. Który wybrać?
20 maja 202114 957 przegląd
Nowe OnePlusy oczami fanboya - OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro
30 marca 202119 953 przegląd
OnePlus 9 i 9 Pro | Premiera i pierwsze wrażenia – dobrze, ale dość drogo?
23 marca 202119 459 przegląd
OnePlus 9 - RECENZJA - Tańszy = Bardziej opłacalny? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
5 maja 202125 911 przegląd
باشترین مۆبایلی ساڵی 2021!!؟ OnePlus 9 Pro kurdish
23 marca 202114 767 przegląd
Royalty⚡️(4K) | 5 Finger + Gyroscope | 60 Fps BGMI MONTAGE | Oneplus,9R,9,8T,7T,7,6T,8,N105G,N100
14 marca 20238 693 przegląd
iQoo Neo 9 Pro Full Review - In Telugu || Better Than Oneplus 12R..?
3 marca11 147 przegląd
Legends Never Die⚡️| 5 Finger + Gyroscope | 60 Fps BGMI MONTAGE | Oneplus,9R,9,8T,7T,7,6T,8,N105G
17 maja 20239 504 przegląd
Hot Girl Bummer⚡️| 5 Finger + Gyroscope | 60 Fps BGMI MONTAGE|Oneplus,9R,9,8T,7T,7,6T,8,N105G,N100
7 czerwca 20232 539 przegląd
Jump Shot II BGMI MONTAGE II OnePlus 9,9R,8T,7T,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T,
16 sierpnia 2022609 przegląd
I Don't Like This Type Of Editing | @ReaLEkaro | 60 FPS BGMI MONTAGE | meBOTop
29 stycznia 2023901 przegląd
EXCUSE - AP |REDMI NOTE 10S 2022 BGMI MONTAGE |REDMI NOTE 10S PUBG TEST |REDMI NOTE 10S BGMI TEST
21 grudnia 2022981 przegląd
OnePlus 9 BGMI Test 2024 [FPS, Heat, Battery & Screen Recording Test]
12 grudnia 20233 782 przegląd
Motorola Edge 30 Fusion VS OnePlus 9
30 stycznia 20233 928 przegląd
⚡POWERED GAME IN ONEPLUS 11R || ♥️BGMI MONTAGE ONEPLUS 11R || 90FPS SMOOTH GAMEPLAY
10 października 20235 669 przegląd
How Not To Panic | BGMI MONTAGE | Solo Vs Squad | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T
21 listopada 2023604 przegląd
AP Dhillon-Spaceship ⚡️| BGMI MONTAGE | OnePlus,9R,9,8T,7T,7,6T,8, N105,N100,Nord,5T,NeverSettle
21 grudnia 2022221 przegląd
AP DHILLON - EXCUSES | BGMI MONTAGE | ROiD GAMING | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T
25 kwietnia 2023436 przegląd
Oneplus 9 Pro 12/256 5g Second hand available with warranty#oneplus#oneplus9pro#shorts#trending#888
30 stycznia 2023390 przegląd
Lose Control ⚡️ 60FPS BGMI MONTAGE | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T, Neversettle
23 września 2022154 przegląd
INDUSTRY BABY ⚡ | BGMI MONTAGE | ROiD GAMING | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T,Never
5 kwietnia 2023245 przegląd
LEGENDS NEVER DIE⚡|| 4 Finger + Gyroscope | 60Fps BGMI MONTAGE | Oneplus,9R,9,8,8T,7T,7,6T,8,N105G,
30 stycznia 2023446 przegląd
Gangsta's Paradise BGMI 60 FPS Montage | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T
27 czerwca 20232 035 przegląd
Reflex like Jonathan gaming BGMI MONTAGE | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T,NeverSettle
6 września 2022466 przegląd
OnePlus 9 5G | Smart phone #unboxing @CouplesLoverBD
10 lutego 2023841 przegląd
YOU PANIC, YOU DIE ❤️ | BGMI MONTAGE | OnePlus,9R,9,8T,7T,,7,6T,8,N105G,N100,Nord,5T,NeverSettle
7 listopada 2022127 przegląd
OnePlus 9 Pro Unboxing || Paidi's World
21 lipca 20221 166 przegląd
Insane X Peli Waar⚡️60 FPS BGMI Montage || OnePlus 9R,9,8,8T,6T,7T,7,8,N105G,N100,Nord,5NeverSettle
18 października 2022287 przegląd
Rs.1999 లో Oneplus earphones || OnePlus Bullets Wireless Z2 Unboxing & Review || E#27
16 kwietnia 20221 545 150 przegląd
One plus 9pro 5G unboxing @srirambookstall5307 @OnePlusIndiamobile @OnePlusTech @best smart phone 5G
8 listopada 2022761 przegląd
Modyfikacje OnePlus 9
Ceny na OnePlus 9 |
---|---|---|---|---|
OnePlus 9 128 GB / 8 GB | od 2 999 zł | 1 oferta | ||
OnePlus 9 256 GB / 8 GB | od 2 899 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 999 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 192 g
od 2 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
od 1 599 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 179 g
od 2 800 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 525 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 197 g
od 4 143 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 768 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki