Akumulator do aparatu fotograficznego Olympus LI-50B
Wideo 2 |
Olympus LI-50B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus LI-50B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akumulator EverActive zamiennik Olympus LI-50B (EVB008) | 30 zł |
Akumulator EVERACTIVE CamPro Olympus LI-50B, 800 mAh, 3.7 V | 24 zł |
Akumulator foto everActive CamPro Olympus LI-50B Li-ion 800mAh | 22 zł |
Bateria (akumulator) everActive CamPro - zamiennik do aparatu fotograficzn | 30 zł |
Bateria Olympus LI-50B mju 1020 3,7V | 27 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →