Opona letnia Nokian Hakka Black 2 245/45 R18 96Y Run Flat
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian Hakka Black 2 245/45 R18 96Y Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian Hakka Black 2 245/45 R18 96Y Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian Hakka Black 2 RunFlat (245/45 R18 96Y) T430542 | 841 zł |
Nokian Hakka Black 2 RunFlat ( 245/45 ZR18 96Y runflat ) | 906 zł |
Nokian Hakka Black 2 RunFlat ( 245/45 ZR18 96Y runflat ) T430542 | 896 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →