System MESH NETGEAR Orbi AX5400 Satellite (rbs760)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
NETGEAR Orbi AX5400 Satellite
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
To jest satelita, do działania potrzebny jest główny router RBR760, który jest dostępny osobno oraz jako część pakietów po 2 i 3 urządzenia.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Orbi AX5400 Satellite
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Orbi AX5400 Satellite
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NETGEAR Orbi RBS760 Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) Wi-Fi RBS760-100EUS | 1 237 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! NETGEAR Orbi WiFi 6 Tri-Band Mesh Satellite Mesh Acces | 1 234 zł |
NETGEAR Orbi RBS760 Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) Wi-Fi RBS760-100EUS | 1 253 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje NETGEAR Orbi AX5400 Satellite
Ceny na NETGEAR Orbi AX5400 Satellite |
---|---|---|---|---|
NETGEAR Orbi AX5400 (2-pack) | od 2 349 zł | 11 oferty | ||
NETGEAR Orbi AX5400 (3-pack) | od 2 690 zł | 12 oferty | ||
NETGEAR Orbi AX5400 Satellite | od 1 234 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →