Opona motocyklowa Mitas EF-07 140/80 -18 70R
Wideo 7 |
Mitas EF-07 140/80 -18 70R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Mitas EF-07 140/80 -18 70R
Ceny na Mitas EF-07 140/80 -18 70R |
---|---|---|---|---|
Mitas EF-07 110/80 R18 58M | od 414 zł | 3 oferty | ||
Mitas EF-07 120/90 -18 71R | od 413 zł | 4 oferty | ||
Mitas EF-07 120/90 R18 71R | od 415 zł | 1 oferta | ||
Mitas EF-07 130/90 -18 69R | od 326 zł | 5 oferty | ||
Mitas EF-07 130/90 R18 69R | od 546 zł | 1 oferta | ||
Mitas EF-07 140/80 R18 70M | od 426 zł | 5 oferty |