Konsola do gier Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game
Wideo 36Zdjęcia 4 |
Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game |
|
Xbox Series X to najnowocześniejsza (uwaga: początek 2023 r.) konsola do gier firmy Microsoft, która została wydana w listopadzie 2020 r. Jedną z głównych cech Xbox Series X jest jego moc. Konsola jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD Zen 2 do 3,8 GHz oraz kartę graficzną AMD RDNA drugiej generacji. GPU zapewnia wydajność do 12 teraflopów i może wyświetlać obraz w rozdzielczości 2K/4K ze zmienną liczbą klatek na sekundę (do 120 kl./s) z opcjonalnym HDR.
Dopełnieniem obrazu jest 16 GB pamięci RAM GDDR6, które dodają niezbędnej szybkości i responsywności systemowi. Sprzęt Series X obsługuje technologię ray tracingu, dzięki czemu oświetlenie, odbicia i cienie w grach wyglądają bardziej realistycznie. Kolejnym atutem konsoli jest nowy dysk SSD (pojemność 1024 GB), który obsługuje protokół NVMe i dzięki swojej dużej zwinności znacznie przyspiesza proces ładowania samych gier i poziomów gry.
W razie potrzeby dysk SSD można wymienić na model tej samej klasy, ale o bardziej odpowiedniej objętości. Wisienką na torcie jest GamePass, który oferuje użytkownikom dostęp do wielu z tych gier za symboliczną opłatą. Wiele gier pojawia się tam od razu po premierze. I to nie tylko gry indie, ale także duże projekty AAA. Dzięki licznym portom starych projektów, trybowi wstecznej kompatybilności oraz nowym projektom tworzonym na PC i Xbox, użytkownik Game Pass ma do dyspozycji ponad 2000 tytułów gier. Nawiasem mówiąc, same gry można pobrać nie tylko z oficjalnego sklepu, ale także przy użyciu starego, dobrego dysku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microsoft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microsoft.
Kup Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game
Xbox Series X 1TB z napędem + pad Elite Series 2 Core (biały) + EA SPORTS | 3 088 zł |
Xbox Series X 1TB z napędem + dodatkowy kontroler (shock blue) + Avatar Fr | 2 929 zł |
Xbox Series X 1TB z napędem + dodatkowy kontroler (shock blue) + Avatar Fr | 2 929 zł |
Modyfikacje Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game
Ceny na Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game |
---|---|---|---|---|
Microsoft Xbox Series X | od 1 600 zł | 60 oferty | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad | od 2 548 zł | 28 oferty | ||
Microsoft Xbox Series X + Gamepad + Game | od 2 929 zł | 4 oferty | ||
Microsoft Xbox Series X + Game | od 1 700 zł | 41 oferta | ||
Microsoft Xbox Series X + Headset | od 2 698 zł | 2 oferty | ||
Microsoft Xbox Series X + Headset + Game | od 2 499 zł | 5 oferty |