Konsola do gier Microsoft Xbox Series S 512GB + Game
Wideo 39Zdjęcia 6 |
Microsoft Xbox Series S 512GB + Game |
|
Juniorska wersja konsoli Xbox nowej generacji, stworzona przez tych graczy, którzy nie gonią za najwyższą wydajnością Xbox Series X i nie chcą przepłacać za dysk i mocniejszy sprzęt. Zgodnie z planem Microsoft Series S pozwala na uruchamianie tych samych gier, co starszy model Series X, ale już nie w tak wysokiej rozdzielczości. Tak więc Microsoft zastosował tę samą sztuczkę, co Sony, dzieląc czwartą generację na zwykłe modele i konsole z serii Pro.
Według większości graczy najlepszą opcją dla Serii S jest rozdzielczość 1080p / 1440p z częstotliwością odświeżania od 60 do 120 Hz. Jedną z kluczowych cech serii S jest szybki i wydajny dysk SSD o pojemności 512 GB, który umożliwia ładowanie gier kilka razy szybciej niż w poprzednich konsolach do gier. Dysk SSD radykalnie poprawia wrażenia z gry, umożliwiając graczom szybkie przełączanie między uruchomionymi grami lub scenami w grze bez długiego oczekiwania na załadowanie.
Podobnie jak starszy model, seria S obsługuje wszystkie techniczne rozwiązania nowej generacji, w tym ray tracing, wirtualny dźwięk przestrzenny, szybkie ładowanie gier, obsługę HDR i ograniczoną kompatybilność wsteczną z grami z poprzednich lat. Wisienką na torcie jest usługa GamePass, która za symboliczną miesięczną subskrypcję daje dostęp do ogromnej biblioteki gier samego Microsoftu i jego partnerów. Do połączeń zewnętrznych są trzy porty USB 3.2 gen1, trzy HDMI w wersji 2.1, port LAN oraz bezprzewodowy odbiornik z Wi-Fi 5. Gry można pobierać wyłącznie z chmury, nie ma dysku. Konsola jest dostarczana z markowym gamepadem i kluczem do jednego z hitów gier z biblioteki Xbox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microsoft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microsoft.
Kup Microsoft Xbox Series S 512GB + Game
Wszystkie ceny 8 →MICROSOFT Konsola MICROSOFT Xbox Series S + Game Pass Ultimate 3 miesiące | 1 349 zł |
Microsoft Xbox Series S + Game Pass 3M KN-MS-414 | 1 299 zł |
Xbox Series S 512GB + dodatki do Fortnite, Rocket League, Fall Guys | 1 399 zł |
Microsoft Xbox Series S Fortnite & Rocket League Bundle (Disc-free Gaming) | 1 600 zł |
Xbox Series S, 512GB, White Digital + DLC:FOR/RL/FG | 1 449 zł |
Modyfikacje Microsoft Xbox Series S 512GB + Game
Ceny na Microsoft Xbox Series S 512GB + Game |
---|---|---|---|---|
Microsoft Xbox Series S 512GB | od 1 000 zł | 99 oferty | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Gamepad | od 1 588 zł | 2 oferty | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Game | od 1 299 zł | 8 oferty | ||
Microsoft Xbox Series S 512GB + Headset | od 1 399 zł | 2 oferty | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB | od 1 276 zł | 19 oferty | ||
Microsoft Xbox Series S 1TB + Gamepad | od 1 778 zł | 2 oferty |