Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 103H
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 103H 225/60 R17 99 H 225/60 R17 103 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 103H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin 5 (225/60 R17 103H) 069911 | 1 094 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 225/60 R17 103H XL, SUV ) 069911 | 1 099 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 225/60 R17 103H XL, SUV ) | 1 112 zł |
Opona Michelin 225/60R17 Pilot Alpin 5 SUV 103H - opony zimowe 69911 | 913 zł |
Opona Zimowa, Michelin, Pilot Alpin 5 SUV 225/60R17 103H XL | 992 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 103H
Ceny na Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 103H |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 99H | od 964 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 225/60 R17 103H | od 913 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →