Opona zimowa Michelin Latitude Alpin LA2 235/65 R18 110H
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Latitude Alpin LA2 235/65 R18 110H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Latitude Alpin LA2 235/65 R18 110H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Latitude Alpin LA2 (235/65 R18 110H) 992409 | 789 zł |
Michelin Latitude Alpin LA2 ( 235/65 R18 110H XL ) 992409 | 824 zł |
Michelin Latitude Alpin LA2 ( 235/65 R18 110H XL ) | 834 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →