Opona letnia Maxxis Victra Sport 5 255/55 R19 111Y
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Victra Sport 5 255/55 R19 111Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Victra Sport 5 255/55 R19 111Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Victra Sport 5 (255/55 R19 111Y) 42310420 | 598 zł |
Maxxis Victra Sport 5 ( 255/55 ZR19 111Y XL SUV ) 42310420 | 600 zł |
Maxxis Victra Sport 5 ( 255/55 ZR19 111Y XL SUV ) | 607 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →