Opona letnia Maxxis Victra Sport 5 235/55 R18 100Y
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Victra Sport 5 235/55 R18 100Y 235/55 R18 100 Y 235/55 R18 104 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Victra Sport 5 235/55 R18 100Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opony letnie 235/55 ZR 18 TL 100Y VICTRA SPORT 5 VS5 SUV MFS BSW firmy MAX | 602 zł |
Maxxis Victra Sport 5 ( 235/55 ZR18 100Y SUV ) 42308420 | 593 zł |
Maxxis Victra Sport 5 (235/55 R18 100Y) 42308420 | 559 zł |
Maxxis Victra Sport 5 ( 235/55 ZR18 100Y SUV ) | 611 zł |
Maxxis Victra Sport 5 ( 235/55 ZR18 100Y SUV ) 42308421 | 512 zł |
Maxxis Victra Sport 5 (235/55 R18 100Y) 42308421 | 508 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Maxxis Victra Sport 5 235/55 R18 100Y
Ceny na Maxxis Victra Sport 5 235/55 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Maxxis Victra Sport 5 235/55 R18 100Y | od 508 zł | 6 oferty | ||
Maxxis Victra Sport 5 235/55 R18 104Y | od 548 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →