Patelnia Maestro Classic MR4924 24 cm
Zdjęcia 6 |
Maestro Classic MR4924 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR4924 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro, Patelnia ze zdejmowaną Rączką Granit 24 cm, Mr-4924 | 99 zł |
Patelnia Maestro MR-4924 | 99 zł |
Patelnia Maestro 24cm | 99 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR4924
Ceny na Maestro Classic MR4924 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR4920 20 cm | od 89 zł | 3 oferty | ||
Maestro Classic MR4924 24 cm | od 99 zł | 3 oferty | ||
Maestro Classic MR4926 26 cm | od 119 zł | 4 oferty | ||
Maestro Classic MR4928 28 cm | od 129 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →