Zestaw naczyń Maestro Classic MR2020-6M
Zdjęcia 8 |
Maestro Classic MR2020-6M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR2020-6M
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków Maestro MR-2020-6M | 199 zł |
Zestaw garnków MAESTRO MR-2020-6M 6 elementów | 165 zł |
Maestro Zestaw garnków MAESTRO MR-2020-6M 6 elementów | 139 zł |
Maestro Mr-2020-6m Pot Set 6 Units Posrebrzany | 163 zł |
Maestro Zestaw naczyń MR-2020-6M 6szt | 139 zł |
Zestaw garnków MAESTRO MR-2020-6M 6 elementów | 147 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →