Monitor Lenovo ThinkVision E22-28 22 " czarny
Wideo 2 |
Lenovo ThinkVision E22-28 22 " czarny
2021 rok
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision E22-28 22 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
22" Lenovo ThinkVision E22-28 - 4 ms - Monitor | 957 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision E22-28 21.5" 1920x1080px IPS 4 ms | 599 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision E22-28 21.5" 1920x1080px IPS 4 ms 62BAMAT4EU | 599 zł |
Lenovo E22-28 62B9MAT4EU | 551 zł |
Lenovo Thinvision E22-28 21.5´´ Full Hd Ips Led Monitor 60hz Posrebrzany 6 | 940 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →