Pendrive KIOXIA TransMemory U202 64 GB (LU202W064GG4)
KIOXIA TransMemory U202 64Gb |
Kolor | | Pojemność | 64 GB | Interfejs | USB 2.0 | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Oczko na pasek | | Gwarancja producenta | 5 lat | Wymiary | 51x21x8 mm | Waga | 8 g | Oficjalna strona | personal.kioxia.com | Data dodania do E-Katalog | kwiecień 2021 | Oznaczenie producenta | LU202W064GG4
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| KIOXIA 64GB TransMemory U202 USB 20 Flash Drive White LU202W064GG4Prosta obudowa dysku flash USB "TransMemory U202" sprawia, że ten nośnik pamięci jest Twoim niezawodnym towarzyszem codzienne... więcejgo
Pomimo swojej kompaktowej konstrukcji dysk flash USB TransMemory U202 oferuje dużo miejsca do przechowywania – o pojemności do 128 GB jest dostępny na zdjęcia, muzykę, filmy wideo, dokumenty i wiele innych. Amazon.pl
Złóż skargę | | 56 zł | | |
|
| Kioxia TransMemory U202 - 64GB - USB StickPendrive USB, 64 GB, USB 2.0, bia?y Proshop.plZłóż skargę | | 33 zł | | |
|
| Kioxia Pendrive Hayabusa U202 64GB USB 2.0 biały SGKIO2G64U202W0- Praktyczna obudowa pamięci flash USB serii KIOXIA TransMemory U202 pozwala Ci na bezproblemowe przechowywanie danych
-... więcejFunkcjonalna obudowa pamięci USB z serii TransMemory U202 pozwala Ci na zabranie jej dokądkolwiek tylko się wybierasz, każdego dnia
- Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U202 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do 128 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd. Zadowolenie.plZłóż skargę | | 25 zł | | |
|
| Pendrive 64GB USB 2.0 KIOXIA U202 White PD64G20U202WKRPendrive KIOXIA Hayabusa U202 White, USB 2.0, 64 GB Funkcjonalna obudowa pamięci USB z serii TransMemory U202 pozwala Ci na z... więcejabranie jej dokądkolwiek tylko s... EmpikZłóż skargę | | 24 zł | | |
|
| Kioxia 64GB U202 Hayabusa White RF-PD-KXIA-0003Do codziennego użytku Funkcjonalna obudowa pamięci USB z serii TransMemory U202 pozwala Ci na zabranie jej dokądkolwiek tylko... więcejsię wybierasz, każdego dnia. Mały rozmiar, duża pojemność Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U202 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do 64 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd. Komputronik.plZłóż skargę | | 30 zł | | |
Modyfikacje KIOXIA TransMemory U202
Ceny na KIOXIA TransMemory U202 |
---|
| KIOXIA TransMemory U202 16 GB | | od 20 zł | 8 oferty |
| KIOXIA TransMemory U202 32 GB | | od 15 zł | 28 oferty |
| KIOXIA TransMemory U202 64 GB | | od 16 zł | 32 oferty |
| KIOXIA TransMemory U202 128 GB | | od 30 zł | 15 oferty |
Dynamika cen dla KIOXIA TransMemory U202 64 GB
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna