Karta pamięci Kingston SD Canvas React 128 GB (SDR/128GB)
Wideo 3 |
Kingston SDXC Canvas React 128Gb 32 GB128 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston SD Canvas React 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Canvas React Plus V60 SD 128 GB SDXC UHS-II 280R/100W U3 V60 do F | 146 zł |
Kingston Karta pamięci SD 128GB React Plus 280/100/MB/s U3 V60 SFKINSDG128 | 134 zł |
Kingston SDXC 128GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R/100W U3 V60 RF-SD-K | 139 zł |
Kingston Karta pamięci SD 128GB React Plus 280/100/MB/s U3 V60 | 156 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston SD Canvas React
Ceny na Kingston SD Canvas React |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas React 32 GB | od 145 zł | 1 oferta | ||
Kingston SD Canvas React 128 GB | od 134 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →