Myjka wysokociśnieniowa Karcher K 7 Premium Smart Control Home (1.317-233.0)
Zdjęcia 12 |
Karcher K 7 Premium Smart Control Home |
|
Kompaktowa, zwrotna i lekka myjka ciśnieniowa. To profesjonalny model, który skutecznie, a jednocześnie niezwykle dokładnie poradzi sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń. Maksymalne ciśnienie strumienia sięga 180 bar, co wystarcza do usunięcia nawet głęboko osadzonych i zaschniętych zabrudzeń. Urządzenie wykorzystuje podłączenie do źródła wody płynącej, ale może również pobierać wodę ze zbiornika zewnętrznego.
Połączenie z wężem ogrodowym za pomocą adaptera 3/4". Brak wbudowanego zbiornika na wodę, co sprawia, że model jest niezwykle lekki, kompaktowy i zwrotny. Myjka ciśnieniowa Karcher K 7 Premium Smart Control Home może używać do czyszczenia detergentów chemicznych. W zestawie pistolet myjący Smart Control z własnym wyświetlaczem LCD i wielofunkcyjną nasadką Multi Jet 3 w 1. Posiada funkcję Boost, która pozwala na krótkotrwałe zwiększenie intensywności działania urządzenia. Zlewozmywak wyposażony jest w 10-metrowy wąż wysokociśnieniowy, przy czym zapewniony jest wygodny system zwijający. Aby podłączyć wąż i pistolet Ten model można zsynchronizować ze smartfonem przez Bluetooth, po czym markowa aplikacja Kärcher Home & Garden udzieli praktycznych porad dotyczących montażu i obsługi myjki ciśnieniowej .
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Kup Karcher K 7 Premium Smart Control Home
Wszystkie ceny 8 →Kärcher Myjka ci?nieniowa K 7 Premium Smart Control Home | 2 766 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0 | 2 280 zł |
Myjka wysokociśnieniowa zimnowodna Kärcher K 7 Premium Smart Control Home | 3 142 zł |