Wózek Junama Glow Duo 2 in 1
Zdjęcia 14 |
Junama Glow Duo 2 in 1
Konstrukcja:uniwersalna, 2 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:94 cm
Waga po złożeniu:22.1 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Junama Glow Duo 2 in 1
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wózek Junama Wózek bliźniaczy JUNAMA GLOW DUO SLIM 3w1 srebrny V2 | 6 314 zł |
Wózek Junama Wózek bliźniaczy JUNAMA GLOW DUO 4w1 V2 | 7 149 zł |
Wózek Junama Wózek bliźniaczy JUNAMA GLOW DUO SLIM 4w1 złoty V2 | 7 149 zł |
Wózek Junama Wózek bliźniaczy JUNAMA GLOW DUO 4w1 srebrny V2 | 7 149 zł |
Wózek Junama Wózek bliźniaczy JUNAMA GLOW DUO SLIM 3w1 złoty V2 | 6 314 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →