Smartfon Infinix Note 10 Pro 64 GB / 6 GB
Wideo 22Zdjęcia 12 | Produkt jest niedostępny 847 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.95; rozdzielczość ekranu: 2460х1080; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 85; ОС: Android 11.0; Model procesora: Helio G95; Procesor (GHz): 2.05; GPU: ARM Mali-G76 MC4; Pamięć RAM (GB): 6; Pamięć (GB): 64; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Infinix Note 10 Pro 64 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.95 ", 2460х1080, 387 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Helio G95
Aparat:4 moduły, 64 MP, + 8 MP, makro
Wideo:4K
Akumulator:5000 mAh
Waga:209 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Infinix Note (średnie+)Porównaj w tabeli →
od 599 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 219 g
od 835 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 203 g
od 799 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 861 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 650 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 219 g
od 1 497 zł
zakrzywiony ekran, 6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 190 g
od 949 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6080, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 100 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 1 197 zł
6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 147 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
Wideo recenzje
CONFIGURACIÓN BRASILEÑA + DPI PARA XIAOMI REDMI NOTE 10, NOTE 10 PRO FREE FIRE NUEVA ACTUALIZACIÓN
14 listopada 202217 707 przegląd
Infinix Note 10 Pro Vs Infinix Hot 12 Gaming Test | Speed test
2 sierpnia 20227 546 przegląd
Unboxing Note 10 PRO ( INFINIX) || Dinner Sa Jollibee With The Kidz
1 sierpnia 20222 518 przegląd
Infinix Note 12 Pro 5g Unboxing & Review | Infinix Note 12 Pro 5G 108MP Camera Test & Pubg Test
8 lipca 20224 823 przegląd
INFINIX NOTE 10 PRO Unboxing 256Gb Ramm 8 Gb Processor
18 kwietnia 2022205 przegląd
infinix note 10 pro unboxing & Review|G95,90hz,33w charging
3 czerwca 2021324 przegląd
Infinix Note 10 Pro Unboxing | G95,90Hz,33W fast charging!The Best Infinix Smartphone So Far ✔
5 sierpnia 2021248 przegląd
INFINIX Note 10 Pro Unboxing & Hands on Review| Amazing Specs |chipset|2021|
27 czerwca 2021119 przegląd
Infinix smart phone Note 10 Pro Unboxing | G95,90Hz,
26 maja 2021232 przegląd
Best gaming device unboxing|| Best gaming device in pubg || Infinix note 10 pro || #shorts #infinix
23 lipca 2022173 przegląd
Infinix Note 10 PRO Unboxing | G95,90 Hz,33W fast charging|S T J CHANNEL
5 września 2021203 przegląd
unboxing infinix note 10 pro
8 października 2021112 przegląd
"NEW EVENT" 3rd Anniversary | Call of Duty Mobile | Infinix NOTE 10 Pro 2022 Version
11 listopada 2022238 przegląd
Infinix Note 10 Pro Unboxing & Review | Helio G-95 | 33W Fast Charging | Rs. 29,999/-
18 czerwca 2021145 przegląd
UNBOXING AND TESTING INFINIX NOTE 10 PRO!
20 czerwca 20222 463 przegląd
Infinix Note 10 Pro Short Unboxing.64 Mp Camera Big ProcessorGaming Mobile Phone...
16 września 2021659 przegląd
Unboxing of Infinix Note 10 Pro | 8gb 128gb
18 października 2021217 przegląd
INFINIX NOTE 10 PRO GENSHIN IMPACT RATA KIRI LOWEST 60 FPS | SCREEN RECORD
14 czerwca 20221 704 przegląd
Infinix note 10 pro full details and review || Infinix note 10 pro
20 sierpnia 20212 359 przegląd
Infinix Note 10 Pro | Unboxing
30 maja 2021175 przegląd
Infinix Note 10 Pro Unboxing , Firstlook #Shorts #Ytshorts
21 maja 2021587 przegląd
This New Sensitivity Settings in Call of Duty Mobile | Infinix NOTE 10 Pro
15 sierpnia 20223 055 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 145 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 797 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 2 629 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 006 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g