Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M479FDW (W1A80A)
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Zaawansowany i wielofunkcyjny model, który łączy w jednej obudowie kolorową drukarkę laserową, pełnokolorowy skaner płaski i faks. Urządzenie tego typu przeznaczone jest do rozwiązywania najszerszego zakresu zadań biznesowych i jest nastawione przede wszystkim na pracę w średnim biurze. Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M479FDW umożliwia zapisywanie często używanych ustawień, a żądany profil z trybami działania można aktywować jednym naciśnięciem przycisku.
Urządzenie drukujące to pełnokolorowa drukarka laserowa o prędkości druku 27 str./min, a maksymalna zalecana przez producenta wydajność druku to 50 000 stron miesięcznie. Jako skaner używany jest płaski czujnik A4 zdolny do skanowania dokumentów tekstowych z prędkością 20-29 str./min, w zależności od gradientu kolorów. Maksymalna rozdzielczość skanowania to 1200x1200 dpi. Komunikacja faksowa umożliwia przechowywanie w pamięci do 400 dokumentów w rozdzielczości 300x300 dpi, książka telefoniczna przeznaczona jest dla 120 abonentów. Urządzenie wielofunkcyjne jest wyposażone w kartę sieciową Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-TX i moduł bezprzewodowy Wi-Fi 5, przy czym ten ostatni jest dwuzakresowy (2,4 i 5 GHz) i obsługuje technologię Wi-Fi Direct. Dodatkowo zapewniony jest interfejs Bluetooth.
Kup HP Color LaserJet Pro M479FDW
Wszystkie ceny 13 →Kolorowa HP Color LaserJet Pro M479fdw Faks Duplex WiFi DR-LWK-HP-121 | 2 599 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M479fdw | 2 603 zł |
DRUKARKA WIELOFUNKCYJNA HP Color LaserJet M479fdw DUPLEX WiFi | 2 589 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne laserowe HP LaserJet Pro M479fdw W1A80A | 3 068 zł |
HP Urządzenie wielofunkcyjne Color LaserJet Pro MFP M479fdw W1A80A | 2 600 zł |