Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M479FDN (W1A79A)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wszechstronne, kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne A4 do zaspokojenia potrzeb małych i średnich grup roboczych w środowisku biurowym. Jest to produktywny kombajn 4-w-1, zdolny do wykonywania funkcji pełnokolorowej drukarki laserowej, skanera z automatycznym podawaniem z mechanizmem dwustronnego skanowania oryginałów, kopiarki z możliwością szybkiego skalowania i faksowania .
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M479FDN zapewnia niezmiennie wysoką prędkość drukowania monochromatycznego/kolorowego/kopiowania do 27 str./min i obsługuje opatentowaną technologię HP ImageREt 3600 z kalibracją kolorów PANTONE. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej. Dzięki wbudowanej karcie LAN może służyć jako samodzielne urządzenie sieciowe. Bez problemu radzi sobie z dużymi programami drukowania (zalecane 130 stron/dzień lub do 4000 stron/miesiąc). Może korzystać z wkładów o dużej pojemności (czarny - 7500 stron, kolorowy - 3x2100 stron), co zmniejsza koszty eksploatacji i koszt w przeliczeniu na stronę.
Kup HP Color LaserJet Pro M479FDN
Wszystkie ceny 8 →Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M479fdn Faks Duplex USB | 2 399 zł |
Kolorowa HP Color LaserJet Pro M479fdn Faks Duplex USB DR-LWK-HP-120 | 2 399 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M479fdn Faks Duplex USB | 2 399 zł |
HP Color LaserJet Pro Urządzenie wielofunkcyjne M479fdn W1A79A#B19 | 2 590 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M479fdn Faks Duplex USB W1 | 2 399 zł |