Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M282NW (7KW72A)
Zdjęcia 6 |
Uniwersalne kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 z przyjaznym dla użytkownika systemem sterowania opartym na 2,7-calowym kolorowym ekranie dotykowym. Jest to produktywny kombajn biurowy z roku modelowego 2020, składający się z laserowej kolorowej drukarki A4 z obsługą drukowania zdjęć, szybkiego skanera płaskiego z automatycznym podawaniem oryginałów (do 50 stron) oraz cyfrowej kopiarki z możliwością szybkiego skalowania.
Jest pozycjonowany jako produkt o średniej cenie, przeznaczony do pracy o średniej intensywności (zalecane obciążenie do 2500 stron / miesiąc, obciążenie szczytowe - do 40 000 stron / miesiąc). Nadaje się do obsługi małych grup roboczych do 5 osób. Port Fast Ethernet LAN służy do integracji urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet Pro M282NW z siecią lokalną. Oprócz lokalnego, sieciowego i bezpośredniego drukowania bezprzewodowego z urządzeń mobilnych przy użyciu technologii Google Cloud Print / AirPrint / Mopria, możliwe jest drukowanie dokumentów i obrazów z pamięci flash USB podłączonych do przedniego złącza USB A.
Urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wysokiej jakości kolorowe / monochromatyczne drukowanie i kopiowanie w do 21 str./min Rzeczywista rozdzielczość druku to 600 dpi i jest wystarczająca do drukowania dokumentów, materiałów marketingowych, broszur prezentacyjnych i grafiki biznesowej. Płaski skaner z czujnikiem CIS gwarantuje skanowanie z maksymalną rozdzielczością optyczną do 1200 dpi.
Kup HP Color LaserJet Pro M282NW
Wszystkie ceny 28 →HP Color LaserJet Pro M282nw All in One Drukarka laserowa Wielofunkcyjne - | 1 411 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M282nw ADF Wi-Fi LAN | 1 289 zł |
Kolorowa HP LaserJet Pro M282nw ADF LAN WiFi DR-LWM-HP-215 | 1 349 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M282nw ADF Wi-Fi LAN 7KW72 | 1 349 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M282nw ADF Wi-Fi LAN | 1 289 zł |