Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M183FW (7KW56A)
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 do szybkiego drukowania monochromatycznego / kolorowego, skanowania, kopiowania dokumentów monochromatycznych / kolorowych oraz faksowania / odbierania. Jest to jedno z najtańszych kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych firmy Hewlett-Packard, przeznaczone do użytku w małym / średnim biurze jako urządzenie lokalne lub sieciowe. Zapewnia produktywny druk monochromatyczny i kolorowy dzięki technologii HP ImageREt 3600 i rozdzielczości 600x600 dpi, która wystarcza do tworzenia dokumentów o nienagannej jakości.
Płaski skaner CIS działa z rozdzielczością optyczną 300 dpi w trybie kopiowania i jest w stanie zwiększyć szczegółowość do 1200 dpi podczas tworzenia cyfrowych kopii dokumentów. Warto również zauważyć, że urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M183FW wyposażone jest w system automatycznego podawania dokumentów (do 35 stron) oraz moduł faksu. Dzięki wbudowanemu adapterowi Fast Ethernet LAN można go łatwo zintegrować z infrastrukturą sieciową. Zintegrowany dwupasmowy kontroler Wi-Fi 5 umożliwia bezpośrednie drukowanie obrazów i dokumentów ze smartfonów, tabletów i laptopów. Firmowa dynamiczna technologia bezpieczeństwa pomoże zidentyfikować podrabiane materiały eksploatacyjne.
Kup HP Color LaserJet Pro M183FW
Wszystkie ceny 16 →Akcesoria elektroniczne marki HP Model MULTIFUNCTION HP COLOR LASERJET PRO | 1 827 zł |
Drukarka laserowa HP Color LaserJet Pro MFP M183fw 7KW56A | 1 285 zł |
Kolorowa HP Color LaserJet Pro M183fw Toner Port USB LAN DR-LWK-HP-137 | 1 199 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M183fw Fax ADF Wi-Fi 7KW56 | 1 199 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro MFP M183fw | 1 204 zł |