Karm dla psów Hills PD k/d Kidney Care 12 kg
Zdjęcia 3 |
Hills PD k/d Kidney Care 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills PD k/d Kidney Care 12 kg
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hills VET Diet Canine k/d 1 szt 1 x 12 kg 9182M | 332 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Kidney Canine K-D Kurczak 12 kgKarma dla psów Hill's Prescription Diet k/d to pełnoporcjowa dietetyczna karma wspomagająca wydolność nerek w przypadkach prz... więcejewlekłej lub okresowej niewydolności nerek u dorosłych psów. Electro.plZłóż skargę | 298 zł |
Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care - 12 kgPsy z chorobami nerek mają specjalne potrzeby żywieniowe, dlatego wybór odpowiedniej karmy jest szczególnie ważny. Hill's Pre... więcejscription Diet k/d Kidney Care jest specjalnie opracowana do tego celu. Dietetyczna karma sucha została opracowana w celu wspomagania funkcji nerek. Pyszna receptura przyciąga do miski z karmą nawet chore psy o zmniejszonym apetycie, zapewniając odpowiednie spożycie składników odżywczych. Karma dla psów Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care ma niską zawartość sodu i fosforu, co może wspomagać pracę nerek. Zawiera wysokiej jakości białka w zrównoważonych ilościach, które wspierają nerki. Ponadto karma dietetyczna jest wzbogacona o olej rybny, który jest źródłem cennych niezbędnych kwasów tłuszczowych. Hill's Prescription Diet k/d Kidney Care w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów z przewlekłą lub ostrą niewydolnością nerek. Wspiera funkcje nerek: receptura z niską zawartością fosforu i białka. Wysokowartościo Zooplus.plZłóż skargę | 282 zł |
Karma dla psa HILL'S Prescription Diet Kidney Canine K-D Kurczak 12 kgKarma dla psów Hill's Prescription Diet k/d to pełnoporcjowa dietetyczna karma wspomagająca wydolność nerek w przypadkach prz... więcejewlekłej lub okresowej niewydolności nerek u dorosłych psów.... Avans.plZłóż skargę | 298 zł |
Hill's Prescription Diet Kidney Care Canine k/d - sucha karma dla psa - 12Akces-markt.pl Złóż skargę | 314 zł |
pokaż 10 ofert
Seria Hills Prescription Diet
od 61 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, olej, białko, tłuszcz, kukurydza, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mięso z kurczaka i indyka, zboża, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 272 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, na serce, v sostave: ryż, zboża, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wieprzowina, ryby, płatki zbożowe, super premium
od 60 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, jajka, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 150 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 275 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, oleje, tłuszcze, owoce, nasiona, minerały, warzywa, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: białka, zboża, oleje, tłuszcze, jaja, mięso, nasiona, minerały, witaminy, super premium
od 305 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, oleje, tłuszcze, owoce, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, super premium
od 141 zł
sucha karma, 5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, na serce, na wątrobę, v sostave: ryż, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 125 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: zboża, kurczak 16%, oleje, tłuszcze, owoce, mączka z kurczaka i indyka, super premium
od 255 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na wątrobę, v sostave: zboża, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 76 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mięso z kurczaka i indyka, zboża, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 263 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: łosoś, super premium
od 48 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, oleje, tłuszcze, owoce, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na stawy, v sostave: zboża, drób, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 256 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, na serce, na wątrobę, v sostave: ryż, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 323 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, białko ryżowe, idrolizat wątroby drobiowej, olej sojowy, super premium
Modyfikacje Hills PD k/d Kidney Care
Ceny na Hills PD k/d Kidney Care |
---|---|---|---|---|
Hills PD k/d Kidney Care 1.5 kg | od 55 zł | 11 oferty | ||
Hills PD k/d Kidney Care 4 kg | od 139 zł | 6 oferty | ||
Hills PD k/d Kidney Care 12 kg | od 272 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 256 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, na serce, na wątrobę, v sostave: ryż, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 338 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, kurczak, tłuszcz, ziemniaki, owies, jajka, np. białka, olej, klasa: super premium
od 337 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, kurczak, tłuszcz, ziemniaki, owies, jajka, np. białka, olej, klasa: super premium
od 312 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: skrobia kukurydziana, hydrolizat wątroby drobiowej, olej, celuloza, klasa: super premium
od 304 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 286 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, jajka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 316 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, owies, tłuszcz, jajka, g. białko, buraki, olej, klasa: super premium
od 314 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, w celu utrzymania czynności nerek w przypadku niewydolności nerek, v sostave: ziemniaki, ryż, tłuszcz, jajka, olej, g. białko, klasa: super premium
od 377 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: groszek, jajka, białko indycze, tłuszcz, kasza gryczana, szarlotka, klasa: super premium
od 392 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso, warzywa, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 263 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka kukurydziana i ryżowa, proszek jajeczny, serwatka, tłuszcz, burak, klasa: super premium
od 286 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 3. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: kukurydza, proszek jajeczny, mąka, pulpa buraczana, tłuszcz, klasa: super premium