Haylou MoriPods T33
Wideo 26Zdjęcia 10 |
Haylou MoriPods T33 |
|
Sub-marka Xiaomi nadal bombarduje rynek ultra-budżetowymi słuchawkami TWS, które mogą konkurować nawet z flagowymi modelami. Zewnętrznie słuchawki Haylou MoriPods T33 przypominają Xiaomi Mi AirDots 2 SE, ale ważą o 1 g mniej i mają bardziej ergonomiczny kształt wkładek dousznych, dzięki czemu są bardzo wygodne w noszeniu. Etui jest również lekkie i dość kompaktowe, wieczko jest dobrze mocowane za pomocą magnesów, nie bawi się i można je łatwo otworzyć dzięki wycięciu na obudowie.
Wodoodporny standard IPX 4 pozwala zabrać Haylou MoriPods T33 na trening lub spacer w deszczową pogodę, a wygodne sterowanie dotykowe - słuchaj muzyki, komunikuj się i steruj asystentem głosowym bez podnoszenia smartfona. Słuchawki zasilane są przez flagowy układ Qualcomm 3040 z obsługą technologii dekodowania Bluetooth 5.2, aptX Adaptive i AAC. Wraz z 12-milimetrowymi przetwornikami dynamicznymi zapewnia to wysokiej jakości odtwarzanie wszystkich częstotliwości przy minimalnym opóźnieniu.
Muzyka nie łączy się w ogólne dudnienie, basy brzmią wyraźnie i akcentowane, średnie i wysokie zakresy częstotliwości mają harmonijny ogólny ton z bogatymi warstwami. Dwa mikrofony w każdej słuchawce dokładnie odbierają dźwięk, a algorytm anulowania połączeń CVC 8.0 skutecznie redukuje hałas otoczenia, co gwarantuje wysoką jakość głosu podczas rozmów nawet w bardzo ruchliwych miejscach. Czas ciągłej pracy słuchawek to 5-6 godzin, dodatkowo można je ładować jeszcze 3 razy z etui. Etui jest ładowane za pomocą kabla USB C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haylou 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haylou.
Kup Haylou MoriPods T33
Wszystkie ceny 27 →HAYLOU Moripods bezprzewodowe słuchawki Bluetooth V52 XIAHAYMPWHT | 96 zł |
Haylou Słuchawki TWS Moripods,białe | 124 zł |
Douszne Haylou TWS Moripods Niebieskie SL-BT-HLOU-015 | 139 zł |
Słuchawki douszne HAYLOU MoriPods Biały | 125 zł |
Haylou Słuchawki TWS Haylou Moripods (niebieskie) | 140 zł |