Opona letnia Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y 225/45 R17 94 Y 225/45 R17 94 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 ( 225/45 ZR17 94Y XL ) 1034094 | 459 zł |
Opona Hankook 225/45 ZR17 VENTUS S1 EVO3 K127 94Y XL. - opony letnie 10340 | 356 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 (225/45 R17 94Y) 1034094 | 492 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 ( 225/45 ZR17 94Y XL 4PR SBL ) | 398 zł |
Opony letnie 225/45R17 94Y Ventus S1 evo3 K127 Hankook 2023 | 348 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y
Ceny na Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y | od 348 zł | 9 oferty | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 225/45 R17 94Y Run Flat | od 427 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →