Pompa głębinowa Grundfos SQ 2-115
Wideo 7 | Produkt jest niedostępny 7 528 zł Maks. wydajność (l/h): 3000; Maks. podnoszenie (m): 68; Moc (W): 910; Zabezpieczenie przed suchobiegiem; Zabezpieczenie przed przegrzaniem; Zabezpieczenie przed przeciążeniem; Kraj pochodzenia: Dania; Wymiary (DxW): 80x745; |
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grundfos 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grundfos.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Grundfos SQ 2-115
Ceny na Grundfos SQ 2-115 |
---|---|---|---|---|
Grundfos SQ 3-65 | od 3 774 zł | 3 oferty | ||
Grundfos SQ 2-55 | od 3 214 zł | 3 oferty | ||
Grundfos SQ 5-50 | od 4 380 zł | 1 oferta | ||
Grundfos SQ 3-105 | od 5 900 zł | 2 oferty | ||
Grundfos SQ 3-55 | od 4 040 zł | 5 oferty | ||
Grundfos SQ 5-60 | od 5 500 zł | 1 oferta | ||
Grundfos SQ 2-70 | od 3 777 zł | 2 oferty | ||
Grundfos SQ 2-85 | od 4 500 zł | 2 oferty | ||
Grundfos SQ 5-70 | od 4 764 zł | 1 oferta | ||
Grundfos SQ 3-80 | od 5 320 zł | 1 oferta | ||
Grundfos SQ 3-95 | od 3 107 zł | 4 oferty |