Smartfon Google Pixel 3a XL 128 GB
Wideo 20Zdjęcia 14 | Produkt jest niedostępny Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6; rozdzielczość ekranu: 2160x1080 (18:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 76; ОС: Android 10.0; Model procesora: Snapdragon 670; Procesor (GHz): 2; GPU: Adreno 615; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Google Pixel 3a XL 128 GB
64 GB
128 GB
Wyświetlacz:6 ", 2160x1080 (18:9), 402 ppi
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Snapdragon 670
Aparat:12.2 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:3700 mAh
Waga:167 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Google Pixel 3Porównaj w tabeli →
od 787 zł
5.6 ", 441 ppi, 60 Hz, Android 10.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 670, aparat: 12.2 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 3000 mAh, 147 g
od 1 200 zł
1SIM, 6 ", 402 ppi, 60 Hz, Android 10.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 670, aparat: 12.2 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 3700 mAh, 167 g
Wideo recenzje
Google Pixel 3A XL- Recenzja - Jest CIEKAWIE... / Mobileo [PL]
21 lipca 20199 498 przegląd
Google Pixel 3a XL Recenzja - tańszy z rewelacyjnym aparatem | Robert Nawrowski
11 lipca 201918 218 przegląd
The Phones Show 366 (Google Pixel 3a XL review)
22 maja 20194 512 przegląd
Google Pixel 3a XL | Why This Phone Matters?! Unboxing & First Impressions
11 maja 2019796 przegląd
Google Pixel 3a XL THE REVIEW
20 maja 2019850 przegląd
#Pixel3a #Pixel2 #Android #TeamGoogle Unboxing of the Pixel 3a XL
5 czerwca 2019119 przegląd
Unboxing the Google Pixel 3a XL
10 maja 2019536 przegląd
Google Pixel 3A Xl Review Price and Specification
17 czerwca 2022480 przegląd
Pixel 3a XL (Consumer Review): the a is for affordable!
16 maja 2019120 przegląd
Google Pixel 3a XL Detailed Setup, Unboxing, Plus Camera and Gaming Test!
11 maja 20191 493 przegląd
Google Pixel 3a Xl Unboxing and First Impressions | #teampixel | #giftfromgoogle
11 maja 2019765 przegląd
Part 01 Unedited 4K Google Pixel 3a XL Video Test as a dash cam & walking around
23 czerwca 2019265 przegląd
Hardware Review - Pixel 3a XL
24 lipca 2019201 przegląd
Google Pixel 3a XL - Software (Review)
17 września 2019369 przegląd
How to Replace Your Google Pixel 3A XL Battery
18 listopada 20212 177 przegląd
Review: Google Pixel 3a & 3a XL
10 lipca 2019448 przegląd
Google Pixel 3a XL di Tahun 2021 | Masih Mulus dan Garansi hingga 2022
31 maja 2021658 przegląd
Google Pixel 3a & 3a XL Unboxing and First impressions
18 czerwca 2019861 przegląd
How To Factory Data Reset The Google Pixel 3a & 3a XL
11 maja 20193 880 przegląd
Google Pixel 3a XL Sample video 1
17 maja 2019692 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 155 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 748 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 022 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g