Lampa błyskowa Godox V860III
Wideo 15Zdjęcia 13 |
Godox V860III |
|
Synchronizator radiowy. Szybka prędkość przeładowania. Działa jako naśladowca i lider. Wbudowana pułapka świetlna. Potwierdzenie dźwięku doładowania. Kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami. Zasilany pojemnym akumulatorem.
Niewygodne mocowanie gorącej stopki. Do lampy błyskowej nie można używać zwykłych baterii AA.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Godox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Godox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Godox V860III
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Godox V860III-N lampa błyskowa do aparatu Nikon Speedlite Speedlight 72 V/ | 1 192 zł |
Godox V860III Olympus/Panasonic AF-A-GDOX-429 | 1 109 zł |
Lampa Błyskowa Godox Ving V860 Iii Do Pentax | 995 zł |
Godox Ving V860III Olympus/Panasonic lampa błyskowa | 995 zł |
Godox V860III Olympu/ Panasonic (w magazynie!) | 949 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →