Lampa błyskowa Godox ML-150
Wideo 7Zdjęcia 5 |
Godox ML-150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Godox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Godox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Godox ML-150
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Godox ML150II GDSB-LC30 | 521 zł |
Godox ML-150II uniwersalny makro-ring-lampa błyskowa 11 poziomów jasności | 490 zł |
Godox ML150II lampa błyskowa z pierścieniem makro GN12 CCT 5800K 200K dla | 461 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →