Aparat fotograficzny Fujifilm X-H2S kit 16-80
Wideo 43Zdjęcia 11 |
Bezlusterkowiec o niezwykłych ambicjach w zakresie fotografowania i filmowania. Model bazuje na procesorze X-Processor 5 i autorskiej 26-megapikselowej matrycy formatu X-Trans CMOS 5 HS APS-C. Czujnik tutaj jest wielowarstwowy, z podświetleniem. W matrycy zastosowano dodatkową warstwę z blokami pamięci, aby zapewnić wysoką prędkość odczytu danych - na przykład w trybie zdjęć seryjnych z elektroniczną migawką zestaw Fujifilm X-H2S rozwija szybkość do 40 kl./s.
Możliwości wideo bez lustra są ograniczone do nagrywania 10-bitowego wideo 4K w ProRes 422HQ, 422 lub 422 LT z prędkością do 60 kl./s. A dzięki kompresji H.265 możesz nagrywać filmy w zwolnionym tempie w rozdzielczości 4K przy 120 kl./s. Górny pasek dla aparatu to klatka formatu 6K z całego obszaru matrycy przy 30 kl./s, ale tylko jeśli jest nagrywana na zewnętrznym rejestratorze.
Ponadto model ucieszy obecność 5-osiowej matrycy o skuteczności do 7 czasów otwarcia migawki, dodatkowego ekranu informacyjnego na górnym końcu korpusu oraz wizjera o wysokiej rozdzielczości z 5,62 mln pikseli. Przechwycone zdjęcia i filmy mają być zapisywane na jednej z dwóch kart pamięci klasy SD UHS-II, na które są jednocześnie dwa sloty. Średnio aparat bezlusterkowy może wykonać około 580 zdjęć na jednym ładowaniu baterii. Korpus modelu jest chroniony przed kurzem i wilgocią. Aparat jest wyposażony w obiektyw zmiennoogniskowy 16-55 mm f/2.8.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Kup Fujifilm X-H2S kit 16-80
Wszystkie ceny 7 →Fujifilm X-H2S Aparat bezlusterkowy tylko korpus Czarny 16756883 | 10 818 zł |
Aparat FUJIFILM X-H2S Body Czarny | 11 495 zł |
FujiFilm X-H2S - Zapytaj o ofertę (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 11 498 zł |
Aparat FUJIFILM X-H2S Body Czarny | 11 497 zł |
Fujifilm X H2 - Czarny 16781565 | 10 685 zł |
FujiFilm X-H2 + ob. XF 16-80 mm F4 R OIS WR - Zapytaj o specjalną ofertę ( | 12 589 zł |