Obiektyw Fujifilm 35mm f/2.0 XF R WR Fujinon
Wideo 14Zdjęcia 31 |
Fujifilm 35mm f/2.0 XF R WR Fujinon |
|
Kompaktowy i lekki obiektyw stałoogniskowy o polu widzenia prawie takim samym jak ludzkie oczy. W związku z tym rysuje najbardziej wiarygodny obraz. Dostępny jest model do współpracy z wykadrowanymi bezlusterkowcami Fujifilm X. Biorąc pod uwagę współczynnik crop systemu 1,5x, wartość ekwiwalentnej ogniskowej obiektywu wynosi około 52,5 mm. Maksymalny otwarty otwór obiektyw stałoogniskowy to f/2,0.
W połączeniu z 9-płatkową konstrukcją, użytkownik może spodziewać się dramatycznego rozmycia tła podczas fotografowania z małą głębią ostrości. Fuji XF 35mm F2.0 R WR jest wyposażony w cichy napęd autofokusa, który blokuje cel w 0,08 sekundy. z minimalnej odległości 30 cm Soczewki obiektywów są pokryte powłoką Nano-GI, która eliminuje odblaski i zjawy. Litera R w rozszerzonej nazwie modelu wskazuje na obecność osobnego pierścienia przysłony. Również dla obiektywu stałoogniskowego deklaruje się kompatybilność z telekonwerterem 1,4x i filtrami o średnicy 43 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Kup Fujifilm 35mm f/2.0 XF R WR Fujinon
Wszystkie ceny 7 →Obiektyw FUJIFILM XF 35 mm f/2.0 R WR Srebrny | 2 100 zł |
Obiektyw FUJIFILM XF 35 mm f/2.0 R WR Srebrny | 2 100 zł |
FujiFilm Fujinon XF 35 mm f/2 R WR czarny (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 1 785 zł |
Obiektyw FUJIFILM XF 35 mm f/2.0 R WR Srebrny XF 35MMF 2.0 R WR S | 2 100 zł |
Fujinon XF 35mm f/2.0 (czarny)« karta na CEWE Fotoksiążkę o wartości 100zł | 1 785 zł |
FujiFilm Fujinon XF 35 mm f/2 R WR srebrny - Dostawa GRATIS! | 1 785 zł |
Fujinon XF 35mm f/2.0 (srebrny) « karta na CEWE Fotoksiążkę o wartości 100 | 1 785 zł |