Karm dla psów Fitmin For Life Adult All Breeds 3 kg
Fitmin For Life Adult All Breeds 3 kg 3 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fitmin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fitmin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Fitmin For Life
od 39 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso (kurczak, wieprzowina, wołowina) 25%, drób 28%, zboża, tłuszcz, klasa: premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (80% w filetach, w tym 11,6% w wołowinie), premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: premium
od 39 zł
sucha karma, 1.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: wołowina, ryż, owies, tłuszcz, błonnik, groch, drożdże, masło, premium
od 7 zł
smakołyki, przekąski, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso utki 60.4%, klasa: premium
od 41 zł
sucha karma, 1.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wątróbka wieprzowa, ryby, ryż, tłuszcz, wysłodki buraczane, jaja, olej, premium
od 175 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso (kurczak, wieprzowina, wołowina) 25%, drób 28%, zboża, tłuszcz, klasa: premium
od 146 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wątróbka wieprzowa, ryby, ryż, tłuszcz, wysłodki buraczane, jaja, olej, premium
od 57 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 1.8 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak, wątróbka wieprzowa, ryby, ryż, tłuszcz, jajka, wysłodki buraczane, skrobia, premium
od 9 zł
smakołyki, przekąski, 0.07 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso pticy 60.4%, klasa: premium
od 142 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak, wątróbka wieprzowa, ryby, ryż, tłuszcz, jajka, wysłodki buraczane, skrobia, premium
od 115 zł
sucha karma, 20 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso (kurczak, wieprzowina, wołowina) 25%, drób 28%, zboża, tłuszcz, klasa: premium
od 132 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: kurczak, ryż, owies, tłuszcz, błonnik, wytłoki jabłkowe, groszek, drożdże, olej, premium
od 21 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: premium
od 139 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: wołowina, ryż, owies, tłuszcz, błonnik, groch, drożdże, masło, premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso (kurczak, wieprzowina, wołowina) 20%, drób 22%, zboża, tłuszcz, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 1.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, ryż, tłuszcz, owies, błonnik, groszek, masło, premium
od 19 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: owieczka, klasa: premium
od 157 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, v sostave: ryba, kurczak, premium
Modyfikacje Fitmin For Life Adult All Breeds
Ceny na Fitmin For Life Adult All Breeds |
---|---|---|---|---|
Fitmin For Life Adult All Breeds 3 kg | od 50 zł | 1 oferta | ||
Fitmin For Life Adult All Breeds 15 kg | od 169 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, warzywa, wątroba, owoce, klasa: premium
od 43 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso (kurczak, wieprzowina, wołowina) 20%, drób 22%, zboża, tłuszcz, klasa: premium
od 51 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 49 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryż 50%, jagnięcina 20%, kurczak 19%, tłuszcz, buraki, olej, klasa: premium
od 35 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 50 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 47 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 40 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, jagnięcina, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso jagnięce, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium