Opona zimowa Falken Eurowinter HS-437 175/80 R14 88T
Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS-437 175/80 R14 88T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS-437 175/80 R14 88T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken EUROWINTER HS437 (175/80 R14 88T) 334976 | 312 zł |
Falken EUROWINTER HS437 ( 175/80 R14 88T BLK ) | 311 zł |
Falken EUROWINTER HS437 ( 175/80 R14 88T BLK ) 334976 | 307 zł |
Falken EUROWINTER HS437 (175/80 R14 88T) 267833 | 704 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →