Ekran projekcyjny Elite Screens Saker Tension 259x162
Wideo 7 |
Elite Screens Saker Tension 259x162 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elite Screens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elite Screens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości ekranu projekcyjnego Elite Screens Saker Tension 259x162:
- Port RJ45 do sterowania komputerem
- Model może być dostarczony z białą lub czarną obudową.
Modyfikacje Elite Screens Saker Tension 259x162
Ceny na Elite Screens Saker Tension 259x162 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Saker Tension 221x125 | od 3 688 zł | 5 oferty | ||
Elite Screens Saker Tension 244x137 | od 3 230 zł | 2 oferty | ||
Elite Screens Saker Tension 266x149 | od 4 312 zł | 3 oferty | ||
Elite Screens Saker Tension 259x162 | od 4 712 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →