Piekarnik Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ (949 499 559)
Zdjęcia 7 |
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ |
|
Piekarnik do zabudowy Electrolux, który zadebiutował w sprzedaży w 2021 roku, można zaliczyć do zaawansowanych rozwiązań. 72-litrowy model oferuje różne opcje sterowania. Oprócz przełączników obrotowych z wyświetlaczem znajduje się moduł Wi-Fi, dzięki któremu po połączeniu z Internetem i ustawieniu można sterować urządzeniem zdalnie (ze smartfona z aplikacją MyElectrolux Kitchen).
Piekarnik Electrolux SteamBake EOD 6C77WZ należy do linii SteamBake, więc jedną z jego głównych cech jest możliwość gotowania na parze. Na użytkownika czeka łącznie 9 trybów pracy, w tym kombinacje różnych rodzajów grzania (konwekcja, grill itp.) oraz funkcji specjalnych, takich jak pizza czy rozmrażanie. Dodatkowe atuty to rozszerzony zakres temperatur do 300°C oraz obecność 45 programów automatycznych: aby przygotować te dania, wystarczy wskazać wagę produktów umieszczonych w piekarniku, a automatyka urządzenia załatwi sprawę odpoczynek. Wśród zalet wyposażenia modelu na uwagę zasługują prowadnice teleskopowe na jednym poziomie, 3-warstwowe przeszklenie (temperatura frontu nie powinna być wyższa niż 35 stopni), powłoka katalityczna na ściankach wewnętrznych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ
Wszystkie ceny 10 →ELECTROLUX Piekarnik ELECTROLUX EOD6C77WZ Czarny | 2 149 zł |
ELECTROLUX EOD6C77WZ SteamBake 7333394023878 | 2 159 zł |
Electrolux SteamBake EOD6C77WZ Termoobieg Czarny | 1 829 zł |
Piekarnik parowy ELECTROLUX EOD6C77WZ SteamBake 72l termosonda | 1 848 zł |
Piekarnik, ELECTROLUX, EOD6C77WZ | 1 829 zł |
Modyfikacje Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ
Ceny na Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WV | od 1 899 zł | 14 oferty | ||
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WZ | od 1 829 zł | 12 oferty | ||
Electrolux SteamBake EOD 6C77 WX | od 1 890 zł | 2 oferty |