Toster Eldom TO245
Zdjęcia 25 |
Eldom TO245 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eldom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eldom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eldom TO245
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
eldom Toster TO245C 900W czarny Crunchy Tost na śniadanie Ciepłe bułki na | 189 zł |
Eldom Toster TO245 900W HKELDTOSTETO245 | 100 zł |
Eldom TO245B Dotty biały AGDM-TOS-ELD-006 | 98 zł |
Toster ELDOM TO245 Czarny | 98 zł |
Eldom Toster TO245 900W 43514 | 111 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →