Stabilizator obrazu DJI Osmo Pocket 2 (CP.OS.00000146.01)
Wideo 12Zdjęcia 22 |
DJI Osmo Pocket 2 Creator Combopodstawowa konfiguracja |
|
Rozmiar czujnika - 1 / 1,7 ". Nagrywanie 4K 60 kl./s. Tryb śledzenia za pomocą dźwięku. 4 wbudowane mikrofony. Nagrywanie wideo HDR 2720x1530 30 kl./s. Zdejmowany pad. Spowolnienie 8x. Obsługa transmisji na żywo. Opcja szybkiej aktywacji.
Czas ładowania - 73 min. Obsługuje karty pamięci microSD UHS-I (1/3) do 256 GB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DJI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DJI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DJI Osmo Pocket 2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kamera FeiyuTech Feiyu pocket 2S | 1 399 zł |
FeiyuTech Pocket 2S KMW-A-FYT-101 | 1 299 zł |
Kamera sportowa DJI Pocket 2 (Osmo Pocket 2) | 1 500 zł |
Kamera DJI Osmo Pocket 2 czarna | 1 745 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości stabilizatora obrazu DJI Pocket 2:
- ISO: Zdjęcie - od 100 do 3200 (64 Mpx), od 100 do 6400 (16 Mpx), Wideo - od 100 do 6400
- Czas otwarcia migawki: od 1/8000 s do 8 s
- Mocowanie soczewek i filtrów ND
- DJI Pocket 2 Basic - zdejmowany pad, mocowanie do statywu, pasek, etui, adaptery do smartfonów (Lightning lub USB C), kabel ładujący USB C
- DJI Pocket 2 Creator Combo - wyposażenie podstawowe (zamiast kabla do ładowania rozdzielacz USB USB A - USB C) + mikrofon bezprzewodowy, ochrona przeciwwiatrowa mikrofonu, uniwersalny uchwyt Do-It-All (wbudowane WiFi, Bluetooth, głośnik), obiektyw szerokokątny, statyw
Modyfikacje DJI Osmo Pocket 2
Ceny na DJI Osmo Pocket 2 |
---|---|---|---|---|
DJI Osmo Pocket 2 Creator Combo | od 1 947 zł | 11 oferty | ||
DJI Osmo Pocket 2 | od 1 299 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →