Ekspres do kawy De'Longhi EC 221.B czarny
Wideo 4Zdjęcia 6 |
De'Longhi EC 221.B czarny |
|
Stylowy i praktyczny ekspres do kawy domowej klasy do przygotowywania wysokiej jakości espresso o smaku i aromacie prawdziwej włoskiej kawy. Pozycjonowany jako produkt o średniej cenie w 2015 roku, skierowany do szerokiego grona użytkowników domowych. Wyposażony w prosty i intuicyjny elektromechaniczny system sterowania. Przeznaczony do stosowania z kawą mieloną, może również pracować z kawą rozlewaną w saszetkach (porcjowane worki filtrujące dyskowe z mieloną kawą prasowaną).
Różni się kompaktowymi wymiarami i oryginalnym designem obudowy, której detale mają stylowy zaokrąglony kształt. Z łatwością wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze kuchenne. Ekspres do kawy De'Longhi EC 221 wyposażony jest w 1-litrowy zbiornik na wodę oraz oryginalną włoską pompę, która wytrzymuje imponująco wysokie ciśnienia (do 15 bar). Potężny bojler o mocy 1100 W szybko się nagrzewa, a Twoja pierwsza pyszna kawa jest gotowa w mniej niż dwie minuty. Istnieje program gorącej wody do parzenia herbaty i herbat ziołowych. Ręczny spieniacz do mleka z dyszą pomoże Ci szybko spienić mleko do spieniacza do cappuccino. Jest regulator pary i szybko zdejmowana tacka ociekowa. Ekspres wyposażony jest w dwa filtry do śmietany o różnej pojemności, może jednocześnie przygotować jedną lub dwie filiżanki espresso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi EC 221.B czarny
Ciśnieniowy kolbowy De'Longhi EC 221.B AGDM-EKS-DEI-083 | 446 zł |
DeLonghi EC 221.B | 446 zł |
Ekspres ciśnieniowy kolbowy DELONGHI EC 221.B | 552 zł |
DeLonghi EC 221.B | 446 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Standard EC 221.B Darmowa dostawa | 442 zł |