Patelnia do naleśników De Buyer Mineral B 5615.24 24 cm
De Buyer Mineral B 5615.24 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De Buyer Mineral B 5615.24 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeBuyer 561524 patelnia do naleśników stal nierdzewna srebrna 24 x 201 x 1 | 151 zł |
De Buyer Patelnia na naleśniki Mineral B 24 cm | 215 zł |
patelnia krepowa Mineral B Element 24 cm stal srebrna | 159 zł |
DE BUYER Patelnia do naleśników Mineral B Element Ø 24 cm 5615.24 | 422 zł |
Modyfikacje De Buyer Mineral B 5615.24
Ceny na De Buyer Mineral B 5615.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Mineral B 5615.24 24 cm | od 151 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5615.26 26 cm | od 200 zł | 7 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5615.30 30 cm | od 218 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →