Rower Dawstar Citybike S7B 26 2023
Zdjęcia 21 |
Dawstar Citybike S7B 26 2023 rama 17" koło 26 " rama 18" koło 28 " |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dawstar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dawstar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dawstar Citybike S7B 26 2023
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski DAWSTAR Citybike S7B 26 cali damski Biały | 900 zł |
Rower miejski DAWSTAR Citybike S7B 26 cali damski Cappuccino | 900 zł |
Rower miejski DAWSTAR Citybike S7B 26 cali damski Cappuccino | 900 zł |
Modyfikacje Dawstar Citybike S7B 26 2023
Ceny na Dawstar Citybike S7B 26 2023 |
---|---|---|---|---|
Dawstar Citybike S7B 26 2023 | od 900 zł | 6 oferty | ||
Dawstar Citybike S7B 28 2023 | od 800 zł | 32 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →