Modem D-Link DWR-932C
Wideo 14Zdjęcia 5 |
D-Link DWR-932C |
|
Przenośny router marki D-Link reprezentuje średni przedział cenowy, charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami i niewielką wagą (poniżej 100 gramów), dzięki czemu jest wygodny w przenoszeniu (nawet mieści się w kieszeni). Model, dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 4, nie tylko pozwoli na pozostawanie online, ale także jest w stanie „rozprowadzić” Internet na kilka urządzeń (podłączonych do bezprzewodowej sieci lokalnej).
A wszystko to bez konieczności stosowania gniazdek, ponieważ urządzenie wyposażone jest we własny akumulator o pojemności około 2000 mAh. W pełni naładowana bateria powinna działać do 5 godzin. Przenośny router D-Link DWR-932 jest wyposażony w modem LTE kategorii 4. To dziś jeden z początkowych wskaźników, zapewniający prędkość odbioru danych do 150 Mb/s i prędkość transmisji Mb/s, ale nawet to zwykle wystarcza do typowych zadań, takich jak wyszukiwanie informacji w sieci, korespondencja biznesowa itp. Obecność kilku wewnętrznych anten jednocześnie (jednej LTE i dwóch MIMO) ma na celu zwiększenie niezawodności i zasięgu komunikacji. Inne funkcje obejmują wyświetlacz informacyjny i obsługę technologii półautomatycznego tworzenia sieci bezprzewodowej WPS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Kup D-Link DWR-932C
Wszystkie ceny 8 →D-Link DWR-932 mobilny hotspot LTE WLAN Single Band 4G LTE z prędkością po | 301 zł |
D-Link DWR-932 WiFi Hotspot | 255 zł |
Router mobilny D-LINK DWR-932/E VER.D1 | 320 zł |
D-Link 4G LTE Mobile WiFi Hotspot 150 Mbps DWR-932 802.11n, 300 Mbit/s, Et | 315 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! D-LINK DWR-932/E VER.D1 4G LTE Mobile Wi Fi Hotspot - | 318 zł |