Corsair M65 RGB Elite (CH-9309011-EU)
Wideo 19Zdjęcia 9 |
Corsair M65 RGB Elite |
|
Najbardziej zaawansowany model niestandardowego myszy do gier Corsair do gier z gatunku First Person Shooter (FPS). Wyposażona jest w specjalnej "snajper" przyciskiem ułatwiającym proces celowania (znajduje się bezpośrednio pod kciukiem). Wyposażona jest precyzyjnym optycznym sensorem PMW3391, który jest w stanie zapewnić rozdzielczość od 100 do 18000 dpi. Obsługuje większą szybkość przesyłania danych przez USB (1000/500/250/125 Hz), co gwarantuje natychmiastową reakcję na ruch ręki.
Wyróżnia się przemyślaną ergonomią, która jest ważna dla komfortu podczas długich sesji gry. Jest sprzedawany jako produkt średniej półki cenowej, zorientowane na zapalonych graczy, początkujących odtwarzaczy i zwykłych miłośników gier komputerowych. Wytrzymała obudowa z anodyzowanego aluminium gwarancję, wytrzymuje wszelkie gry obciążenia, a niezawodne japońskie przełączniki Omron są przeznaczone ponad 50 milionów kliknięć.
Mysz Corsair Gaming M65 RGB Elite łączy się z komputerem za pomocą długiego kabla USB w wytrzymałej tkaniny poliamidowej oplocie. Regulowana wysokość oderwania czujnika jest wybierany przez użytkownika z zakresu wartości pomiędzy 1-5 mm i pozwala uniknąć zbędnych załamań i obraźliwego utraty kontroli podczas ważnych bitew online. Marka NA Corsair Engine Utility daje możliwość dostosowania spotkanie 8 (!) funkcjonalnych przycisków myszy, rejestrować i korzystać z makr, regulację czułości, i zarządzać tabliczce dwu-strefa RGB-led.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair M65 RGB Elite
Wszystkie ceny 19 →CORSAIR Mysz przewodowa CORSAIR M65 RGB Elite Czarny CH-9309011-EU | 319 zł |
Corsair Mysz bezprzewodowa gaming M65 RGB Elite UMCRRRPGM65ELIT | 307 zł |
Mysz CORSAIR M65 Elite RGB | 253 zł |
Corsair Gaming M65 Elite Black MY-G-COR-020 | 249 zł |
Corsair Mysz bezprzewodowa gaming M65 RGB Elite 47034 | 313 zł |