Myszka
Corsair M65 PRO RGB
Wideo 16Zdjęcia 9 |
Corsair M65 PRO RGB |
|
Solidna aluminiowa obudowa. Kabel w oplocie.
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair M65 PRO RGB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair M65 PRO RGB optyczna mysz gamingowa RGB LED podświetlenie tła 1200 | 206 zł |
Mysz Corsair M65 Pro RGB (CH-9300011-EU) | 340 zł |
Mysz Corsair M65 PRO RGB FPS (CH-9300011-EU) Czarna | 288 zł |
Corsair M65 PRO Optical Gaming Mouse (czarna) - darmowy odbiór w 22 miasta | 259 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →