Corsair M55 RGB Pro
Wideo 17Zdjęcia 9 |
Corsair M55 RGB Pro |
|
Lekka i w pełni symetryczna mysz dla graczy do wszystkich typów uchwytów. Dzięki zoptymalizowanemu kształtowi i przyciskom pod kciuk po obu stronach, może być używany z równym komfortem zarówno przez osoby leworęczne, jak i praworęczne. Wyposażony w precyzyjny czujnik optyczny PixArt PMW3327, który zapewnia rzeczywistą rozdzielczość do 6200 dpi (12400 dpi z interpolacją). Obsługuje zwiększoną częstotliwość odpytywania portu USB (do 1000 Hz), co gwarantuje najszybszą możliwą odpowiedź na ruch (czas reakcji od 1 ms).
Charakteryzuje się przemyślaną ergonomią, co jest ważne przy długich sesjach grania. Po prawej i lewej stronie znajdują się gumowane wstawki z drobną teksturowaną siatką dla lepszej przyczepności. Pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej skierowany do początkujących i zapalonych graczy. Wytrzymała obudowa z tworzywa ABS gwarantuje odporność na każde obciążenie w grach, a niezwykle niezawodne japońskie przełączniki Omron D2FC-FK są oceniane na ponad 50 milionów uruchomień. Mysz do gier Corsair Gaming M55 RGB Pro łączy się z komputerem osobistym za pomocą wytrzymałego kabla USB w oplocie poliamidowym o długości 1,8 m. Zastrzeżone oprogramowanie Corsair iCUE Software umożliwia dostosowanie przypisania siedmiu przycisków funkcyjnych myszy, nagrywanie i używanie makr, regulację czułości i sterowanie opatentowanym podświetleniem RGB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Kup Corsair M55 RGB Pro
Wszystkie ceny 22 →Corsair M55 PRO RGB CH-9308011-EU Myszka Komputerowa Czarny | 128 zł |
CORSAIR Mysz przewodowa CORSAIR M55 RGB Pro Czarny | 140 zł |
Corsair M55 RGB PRO - Black - Myszka do gier - Optyczny - 8 - Czarny z RGB | 163 zł |
Corsair Mysz gamingowa M55 Pro RGB 12000DPI Czarny UMCRRRPG0000004 | 182 zł |
Mysz CORSAIR M55 CH-9308011-EU | 137 zł |