Opona letnia Continental ContiCrossContact LX Sport 245/55 R19 103V
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/55 R19 103V 245/55 R19 103 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact LX Sport 245/55 R19 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental CrossContact LX Sport ( 245/55 R19 103V EVc ) 15495310000 | 935 zł |
Continental CrossContact LX Sport (245/55 R19 103V) 15495310000 | 657 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 245/55 R19 103V EVc ) | 942 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiCrossContact LX Sport 245/55 R19 103V
Ceny na Continental ContiCrossContact LX Sport 245/55 R19 103V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/55 R19 103V | od 657 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →