Opona całoroczna Continental ContiCrossContact AT 235/85 R16 114Q
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact AT 235/85 R16 114Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact AT 235/85 R16 114Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental ContiCrossContact AT ( 235/85 R16C 114/111Q 8PR, POR ) 0432117 | 830 zł |
Continental ContiCrossContact AT (235/85 R16 114/111Q) 04321170000 | 829 zł |
Continental ContiCrossContact AT ( 235/85 R16C 114/111Q 8PR, POR ) | 840 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →