Opona ciężarowa Continental Conti Hybrid HS3 265/70 R19.5 140M
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Continental Conti Hybrid HS3 265/70 R19.5 140M 265/70 R19.5 " 140 M 285/70 R19.5 " 146 M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Conti Hybrid HS3 265/70 R19.5 140M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 265/70R19.5 Conti Hybrid HS3 14PR 140/138M M+S 3PMSF - o | 1 729 zł |
Continental Conti Hybrid HS3 (265/70 R19.5 140/138M) 0512484 | 2 649 zł |
Opona Continental 265/70R19.5 CONTI HYBRID HS3 14PR 140/138 M TL 3PMSF M+S | 1 667 zł |
Modyfikacje Continental Conti Hybrid HS3 265/70 R19.5 140M
Ceny na Continental Conti Hybrid HS3 265/70 R19.5 140M |
---|---|---|---|---|
Continental Conti Hybrid HS3 265/70 R19.5 140M | od 1 667 zł | 3 oferty | ||
Continental Conti Hybrid HS3 285/70 R19.5 146M | od 2 059 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →